אלבומים דיגיטליים - אלבום דיגיטלי למזכרת נפלאה

מה שיפה בזכרונות הוא שאתה יכול לבחור אותם

 

הוזמנתם ליום הולדת,  יום נישואין,  מסיבת הפתעה,  חתונת הזהב, מסיבת פרישה ? רוצים להפתיע ? רוצים להביא מתנה מקורית,  מזכרת שנשארת  לאורך זמן ולשנים ארוכות? 

אלבום דיגיטלי מעוצב, מתנה מרגשת, לאדם מיוחד, אלבום בו משולבות תמונות שלכם, של בעל השמחה, של האורחים, אלבום מרתק בו תמצאו תמונות המספרות סיפור חיים, אלבום שמגלה את ההיסטוריה, אלבום שמשמר את הילדות ואת הזכרונות, אלבום שהוא אישי ומרגש והוא שלכם.

את האלבום הדיגיטלי אני מעצבת בצורה מקצועית ואישית תוך כדי שיחה והבנה את האדם, את החוויות ואת רוח האלבום.

מה שנשאר לכם הוא להכין את התמונות  ולהתקשר אלי עוד היום....תגללו למטה למבחר דוגמאות.. 

 

אלבום סיפור חיים - אלבום דיגיטלי מעוצב המשלב תמונות, זכרונות, תעודות, הוא מתנה מיוחדת  ומרגשת לאדם יקר. דרך דפי האלבום  נפרס סיפור חיים מעניין ומרגש ובסופו מתקבל אלבום מרשים שנשאר ונשמר לאורך זמן גם לנכדים.

אלבום נכדים - לסבא וסבתא נולד עוד נכד, תמונות הם הכי אוהבים, השנה ניתן להם מתנה אלבום תמונות דיגיטלי של כל הנכדים, אלבום שיוכלו להסתכל ולאהוב, אלבום דיגיטלי שיוכלו לקחת בתיק ולהראות לחברים. אלבום דיגיטלי שיעשה אותם מיוחדים, הרי מה הם הכי אוהבים? אותנו ואת הנכדים.  

אלבום טיולים דיגיטלי - טיילתם, נהנתם, עברתם חוויות מרתקות, הייתם במקומות בלתי נשכחים, הכיף הכי גדול הוא להזכר בחוויות ולספר לחברים. כל מה שצריך זה להעביר אלי את התמונות, ואני אצור עבורכם אלבום טיולים שתתגאו ותשמחו בו.

אלבום חתונה דיגיטלי - אלבום מעוצב באהבה, אלבום המספר את סיפור אהבתכם ומראה את חווית החתונה, האורחים הטבעות וההורים. אלבום לחיים ארוכים לילדים ולנכדים.

 אלבום זיכרון דיגיטלי - לחבק לאהוב להזכר ולהסתכל גם כשהוא איננו. תמונות, תעודות, מכתבים, כתבות,  משפטים, תאספו הכל, וברגישות ותשומת לב רבה נשזור את כל הזכרונות לאלבום אישי ומרגש.

 לחצו כאן לדוגמא לאלבום דיגיטלי לאמא 

אלבום דיגיטלי - פראג

אלבום יום הולדת - מאיר

 

אלבום יום הולדת - אילן 

Powered by KRT